A hat legnagyobb mítosz a szénhidrátokról
A szénhidrát egyáltalán nem az ördögtől való, nem kerülendő és még csak nem is feltétlenül hizlal.
A szénhidrát egyáltalán nem az ördögtől való, nem kerülendő és még csak nem is feltétlenül hizlal.
A szénhidrát jó ideje nincs már tiltólistán, pláne azoknál, akik kőkeményen edzenek. Ha viszont leadnál pár kilót, érdemes még kiemeltebben figyelned arra, melyek a legoptimálisabb verziók a szervezeted számára!
Tavaly elérted álmaid futócélját? Lefutottad a távot, amire vágytál? Leadtad a pluszsúlyt a futóedzésekkel? Eszedbe se jusson félvállról venni az edzést, ha elérted az áhított célt - 2020-ban is van hova fejlődni, a következő ötletek pedig ebben segítenek!
Eldöntötted, hogy sokkal komolyabban veszed a futást, mint valaha? Netán a pluszkilók leadása lesz az idei célod? Végre tudatosabban figyelsz a nyújtásra vagy az erősítő edzésekre? Mit gondolsz, a januári fogadalmad meddig tart majd?
Annyian küzdünk nap mint nap a mérleggel, a kalóriaszámláló alkalmazásokkal, a bevásárlólistáinkkal, az időbeosztásunkkal és főleg az akaraterőnkkel – nem csoda, hogy egy-két dolgot még mi is benézünk, ami miatt a fogyásra tett kísérleteink visszafelé sülnek el.
A sportolóknak a szokottnál is fontosabb, hogy helyes étrendet kövessenek, és mindig megfelelő mennyiségű tápanyagot vigyenek be a szervezetbe a rengeteg edzés miatt. Nemrég azonban elkészült egy lista a klasszikus hibákról, amiket ők is elkövetnek - érdemes tanulni belőle!